współpraca

Koza domowa to blog lifestylowy, w którym często poruszane są tematy dotyczące wnętrz i pięknego designu, rękodzieła, ale nie tylko. To miejsce powstało po to, by pokazywać wszystko, co mnie zachwyca i inspiruje.

Mój blog odwiedzają głównie kobiety o podobnych do moich zainteresowaniach. Większość stanowią stałe Czytelniczki, dbające o swój dom, czytające dobre książki, ceniące chwile spędzane na łonie natury, otaczające się pięknymi przedmiotami. Zarówno dla nich, jak i dla siebie samej, cały czas staram się rozwijać, dbam o jakość fotografii, tekstów, kreatywnie podchodzę do tematyki postów.

Blogowanie to moja pasja, nie praca, jednak wkładam w nie całe swoje serce, wolny czas i pomysły. Szczerość i kreatywne podejście do współpracy z różnymi firmami to moja dewiza. Dlatego też promowane na blogu firmy czy przedmioty są zgodne z moim poczuciem estetyki.

Z przyjemnością nawiążę współpracę z markami, których produkty i idee wpasowują się w tematykę poruszaną na blogu Koza domowa. Jednak promuję tu tylko takie rzeczy i pomysły, które mnie zachwycają, i które z przyjemnością mogę polecić moim Czytelnikom.


Przykładowe formy współpracy

  • wpis sponsorowany
  • testy produktów i recenzje
  • różnego rodzaju konkursy

Do każdej współpracy podchodzę w indywidualny sposób, dlatego proszę o kontakt na adres mailowy: domowakoza@gmail.com


Do tej pory współpracowałam z:


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za Twój czas i komentarz. :)

Ps. bardzo proszę bez spamowania w komentarzach linkami do stron firmowych - to nie przejdzie. ;)